#Narzekanie - Drogi

by - 15:43

Cześć!

Słowem wstępu o tym dziale. Odkąd pamiętam wspólną cechą naszego narodu było, jest i będzie ....

NARZEKANIE!

Tak. Dokładnie tak. Polak zawsze i wszędzie znajdzie miejsce żeby na coś ponarzekać, choćby wygrał milion złotych w loterii to i tak by narzekał - bo przecież podatek od wzbogacenia, złodzieje, "przyjaciele"
Choćby był na cudownych wakacjach na Wyspach Kanaryjskich - sąsiedzi z pokoju obok go wkurzają, jedzenie takie średnie jakieś, jak to na all inclusive nie można pić 24/7?! A te dzieci takie upierdliwe, ciepło strasznie....

W tej serii pojawiać się będą w weekendy wpisy z narzekaniem. Pamiętajcie jednak, że pisane tutaj rzeczy trzeba brać pół serio - pół żartem. Jeśli nie masz poczucia humoru i dystansu, to nie czytaj tego dalej i nie psuj swoich nerwów. Choćby nie wiadomo na co tutaj narzekać nie ma to na celu urażania innych ludzi, ani ich uczuć religijnych.

A teraz przechodząc do sedna dnia dzisiejszego...


Tematem nr 1 na narzekanie są drogi, albo raczej  dziury w drogachMimo faktu, że drogi w Polsce są faktycznie w dużo lepszym stanie niż kilkanaście lat temu (zapytajcie starszych), budują nam setki kilometrów autostrad - strasznie wolno ale budują! - to niestety, powodów do narzekania jest wiele. Nic nie może skuteczniej zepsuć humoru niż urwanie koła w takiej dziurze:Czy przejazd przez taką drogę:I tak naprawdę nie ma znaczenia czy jestes kierowcą samochodu:Czy Roweru:

I tak masz przesrane. 
A co na tą sytuację odpowiadają drogowcy? A no odpowiadają bardzo dużo! Przecież wszędzie jest pełno takich oto znaków :

Przecież to w pełni rozwiązuje problem! Z resztą nie ma tego złego... zobaczcie jak to wygląda u naszych wschodnich sąsiadów:pozdrawiam i życzę miłego dnia, oraz szerokiej drogi! (łatwiej omijać dziury)

You May Also Like

4 komentarze

 1. Genialny post :)
  Z niecierpliwością czekam na kolejny post!

  http://swiat-widziany-oczami-natki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcie dziury w drodze w kształcie Polski mnie rozwaliło.... fenomenalne! :) narzekać lubimy i chyba wiecznie będziemy to robić. Ale fajnie jest się z tego pośmiać :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Polacy najlepiej co umieją robić to narzekać.

  OdpowiedzUsuń
 4. haha, no cóż, wschodni sąsiedzi mają gorzej... ;) ale to racja, że dziur, choć już mniej, nadal jest sporo
  http://opowiastki-prawdziwe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.